Metal profilli cam kapılar

Yangın ve duman korumalı camlı yapı elemanları

Alüminyum, çelik N-line ve S-line yangın ve duman korumalı Hörmann kapıları, sertifikalı güvenlik, mükemmel fonksiyon ve uyumlu görünümleri ile ikna edici çözümdür.  Hörmann otomatik kayar kapıları şeffaf görünüm ile yangın koruma ve temassız geçiş gereksinimlerini mükemmel şekilde bir araya getirir. Bu ürün serisi ile Hörmann yüksek mimari beklentiler olan projelerde kapsamlı ve uyumlu bir yangın koruma konsepti sunar.

Ürün programına genel bakış

Yangın korumalı, alüminyum yapı elemanları

Yangın korumalı, alüminyum yapı elemanları

Hörmann alüminyum ve çelik profilli yangın ve duman geçirmez kapıları ve camları, sertifikalı güvenlik, mükemmel fonksiyon ve uyumlu görünümleri ile ikna edici çözümdür. Hörmann bu ürün serisi ile yüksek mimari beklentiler olan projelerde kapsamlı ve uyumlu bir yangın koruma konsepti sunar.

F30 / F90 bölme duvar

F30 / F90 bölme duvar

Bölme duvar, görüşü engelleyen kiriş ve kolon profiller olmadan, maksimum ışık geçirimi ile ideal yangın koruma özelliklerini birleştirir. F30 bölme duvarı eş görünümlü Hörmann T30 alüminyum kapılarla ve S-Line ve N-Line T30 çelik kapılarla kombine edilebilir.

T30 alüminyum otomatik kayar kapılar

T30 alüminyum otomatik kayar kapılar

T30 otomatik kayar kapılar ile tasarım imkanlarınızı genişletebilirsiniz. Hörmann tam camlı otomatik kayar kapılar konfor ve şeffaf görünüm ile yangın koruma gereksinimlerini mükemmel şekilde bir araya getirir. Daha fazla bilgiye otomatik kayar kapılar sayfasından ulaşabilirsiniz.

T30/F30, S-Line ve N-Line çelik yangın korumalı yapı elemanları

T30/F30, S-Line ve N-Line çelik yangın korumalı yapı elemanları

Her iki sistemi Hörmann'dan yangın korumalı ve eşgörünümlü duman geçirmez kapı olarak temin edebilirsiniz. S-Line sistemi ince profiller nedeniyle şeffaf bir görünüm sunmaktadır. İnce profiller sadece görünüm için değil, geçiş genişliği için de avantajlı bir çözümdür.

N-line sistemi daha yüksek dayanımlı konstrüksiyonu ile kapıların yüksek yüklere maruz kalacağı projeler için uygundur.
T90 / F90 çelik yangın ve duman geçirmez yapı elemanları

T90 / F90 çelik yangın ve duman geçirmez yapı elemanları

Yeni çelik profil T90 ve F90 yapı elemanları yangın ve opsiyonel duman dayanımının yanı sıra, tuğla, beton, gaz beton ve bölme duvarlara montaj için uygundur. Tek ve çift kanatlı modelin yanı sıra sabit pencere olarak da temin edilebilir.

CE işaretlemeli dış yangın koruma kapıları

CE işaretlemeli dış yangın koruma kapıları

  • Yangın ve / veya duman koruma özellikli kontrol edilmiş ve ruhsatlı dış kapılar
  • EN 16034 ve EN 14351-1 uyarınca sınıflandırılmış performans özellikleri
  • EI2 30 alüminyum boru çerçeve elemanları
  • EI2 30 / EI2 90 yangın koruma kapıları OD