Kasalar

Geniş ürün yelpazesi

Kasa uzmanı Hörmann, on yıllar boyunca edindiği tecrübeyle beklenti ve ihtiyaçlarınızı biliyor; şantiyedeki her durum için özel çözümler geliştiriyor.
Binili ve binisiz kapı kanadı ürün yelpazemiz halihazırda size zengin tasarım çeşitliliği sunar. Ayrıca kasaları da parlak özel renkler, özel menteşe sistemi, ses emici contalar gibi bileşenler ve daha fazla konfor ve güvenlik için sayısız özel donanımla üretebiliyoruz.
Geniş ürün yelpazesi, uzmanlık ve aynı derecede esneklik ve en modern imalat sayesinde, istekleriniz hızlıca ve kapsamlı bir şekilde yerine getirilmektedir.

YüzeylerMontaj varyasyonları
GalvanizliTuğla
Toz boyalıBeton
İsteğe bağlı RALGaz beton
Paslanmaz çelik (V2A, V4A)Alçı levha
Bölme duvar

Hörmann kapı ve pencere kasalarını tercih etmek için iyi nedenler

Basit, hızlı montaj için VarioFix kasa

Basit, hızlı montaj için VarioFix kasa

Yeni Hörmann VarioFix kasa için 20 mm'ye kadar duvar toleransları artık sorun değildir: Tadilatlarda veya yeni yapılardaki farklı duvar kalınlıkları, ayarlanabilir kasa ve pervazlar sayesinde kolayca dengelenir. VarioFix, ayrıca uzun ömürlülük ve tasarım konularında da öne çıkmaktadır.

Yüksek dayanıklı ve görünmez bükümlü zarif biçim ve ahşap kasa gibi kolay montaj kombinasyonunu sadece VarioFix kasa sunar.
Yer tasarruflu kapı çözümleri için sürme kapılar

Yer tasarruflu kapı çözümleri için sürme kapılar

Odalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için yeni olanaklar: Hörmann size  tek ve çift kanatlı cam veya ahşap sürme kapılarla, her yaşam alanı için uygun çözümü sunar. Farklı Hörmann kasa varyantlarıyla, özellikle çelik dolgu kasa VarioFix ile kombinasyon halinde, sürme kapılar sonradan montaj için de oldukça uygundur.

Modern tasarıma uygun, pervazsız kasalar

Modern tasarıma uygun, pervazsız kasalar

Dar kasa pervazı ve entegre kapı kapatıcıları gerektiren modern iç mekan tasarımları için pervazsız kasa HW-SL, en iyi çözümdür. Gizli menteşelerle veya üzerinde oturan, şeffaf sarmal kapı menteşeleriyle, en yüksek tasarım talepleri yerine getirilmektedir.

Üst seviye ses yalıtımı için profil kapı fitili

Üst seviye ses yalıtımı için profil kapı fitili

Depo veya üretim sahaları gibi gürültülü alanların yanında bulunan odaların kapılarında veya ev kapılarında ses yalıtımlı kapıları tavsiye ediyoruz. Yeni, opsiyonel yalıtım profili kapı fitiliyle kapının  ses yalıtım değerlerini 7 dB'ye kadar iyileştirebilirsiniz.