Avrupa genelinde en geniş
ürün yelpazesi

KAPILAR

Nitelikli yapılar için fonksiyonel kapılar ve kapı kasaları

Hörmann, on yıllar içinde kapı ürün yelpazesini günümüzdeki komple çözüm sunan geniş kapsamlı haline getirmiştir. Hörmann, nitelikli yapılar için varyasyon yönünden zengin ürün yelpazesinin yanında, projeye özel çözümler de  sunmaktadır. Her biri konusunda uzmanlaşmış fabrikalarımızda mükemmel kalitede, fonksiyonel emniyet ve uzun ömür sunan kapı sistemlerimizi geliştiriyor ve üretiyoruz.

Global ekonominin en yoğun bölgelerindeki varlığımızla endüstriyel ve nitelikli yapı inşaatlarınız için geleceğe odaklı, güçlü çözüm ortağınızız.

Metal profilli cam kapılar

Hörmann, on yıllar içinde yangın korumalı ürün yelpazesini günümüzdeki komple çözüm sunan geniş kapsamlı haline getirmiştir. Hörmann, nitelikli yapılar için varyasyon yönünden zengin ürün yelpazesinin yanında, kişiye özel çözümler de  sunmaktadır. Her biri konusunda uzmanlaşmış fabrikalarımızda mükemmel kalitede, fonksiyonel emniyet ve uzun ömür sunan kapı sistemlerimizi geliştiriyor ve üretiyoruz.

 

Metal profilli cam kapılar'a git

Fonksiyonel çelik kapılar

Hörmann çelik ve paslanmaz çelik fonksiyonel kapılar, iç veya dış ortamda bir çok farklı kullanıma uygundur. Tek ve çift kanatlı kapılarımız sağlam kapı setleri gerektiren her yerde kullanılabildiği gibi, yangın ve duman koruması, ses yalıtımı ve hırsızlık emniyeti gibi birçok ilave fonksiyonu da yerine getirir.


Fonksiyonel çelik kapılar'a git

Fonksiyonel çelik kapılar STS / STU

Çelik çok fonksiyonlu kapılar mimarlara ve bina sahiplerine önemli avantajlar sunar: Aynı katta monte edilmiş ancak farklı fonksiyonları olan kapılar, eş görünümleriyle birbirleriyle mükemmel uyum sağlar. STS / STU çelik ve paslanmaz çelik kapılar, hemyüz tasarımı ve şık görünümleriyle ön plana çıkmaktadır.

STS / STU fonksiyonel çelik kapılar'a git 

Otomatik kayar kapılar

Otomatik kayar kapılar, şeffaflığın ve fonksiyonelliğin mükemmel bileşimidir. Hörmann, yangın ve duman koruması gereksinimlerine uygun optimal çözümler sunar.

Temassız geçiş ve kaçış yolu kapıları olarak kullanılan Hörmann otomatik kayar kapılar her durumda sorunsuz ve güvenli şekilde açılırlar. 

Otomatik kayar kapılar'a git

Otomatik kanatlı kapılar

Bir kapı motoruyla kombinasyonlu kanatlı kapılar, ticari ve kamusal binalarda, ofislerde ve konutlarda temassız geçiş sağlar. Hörmann otomatik kanatlı kapıları yangın koruması için de çözüm sunar.

 

Otomatik kanatlı kapılar'a git

Nitelikli yapılar için fonksiyonel kapılar

Sağlam iç kapılardan, güvenlikli daire giriş kapılarına, tam camlı ofis kapılarından ısı izolasyonlu bina giriş kapılarına kadar, Hörmann çok geniş model, renk ve aksesuarlar seçenekleri ile binanızın tüm kapı uygulamaları için yanınızdadır.  

 

Nitelikli yapılar için fonksiyonel kapılar'a git

Sabit pencereler

Ofis alanları tasarlanırken ışık, özellikle toplantı odaları için, büyük önem taşır. Bu odalardaki ışık dağılımı ya da dışarıdan görünürlük ile ilgili farklı gereksinimler olabilir. Özel toplantılar gizlilik, sunum karartılmış bir oda gerektirirken, bir beyin fırtınası toplantısında iyi aydınlatılmış bir ortama ihtiyaç vardır.

 

Sabit pencereler'e git

Kapı ve pencere kasaları

Hörmann kapı ve pencere kasası ürün yelpazesi masif ve bölme duvarlara montaj için uygun çözümler sunar. Kapı, pencere ve geçiş kasaları düz, kemerli ve yan parça ya da üst sabit pencere ile kombine olarak temin edilebilir 

 

Kapı ve pencere kasaları'na git

Hörmann kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

"Alman Kalitesi"

"Alman Kalitesi"

Tüm kapılar ve bileşenleri Hörmann tarafından geliştirilip kendi fabrikalarında üretilmektedir.

Nesiller boyu Hörmann…

Nesiller boyu Hörmann…

Gerçek kullanım şartlarına eşdeğer dayanım testleri ile sınanan ürünlerimiz Hörmann kalitesini uzun yıllar boyunca muhafaza eder; siz ve gelecek nesiller için…

Geleceğe odaklı…

Geleceğe odaklı…

Hörmann, çevre ve geleceğimizin korunmasında örnek alınması gereken biçimde enerji ihtiyacının %100'ünü çevre dostu enerji kaynaklarından sağlar.