Toplu garaj kapıları

Toplu garaj kapıları - bol çeşit, tek kalite

Giriş çıkış trafiğinin en yoğun olduğu yerlerde bile işlevselliğini muhafaza eden dayanıklılığı, ekonomik oluşu ve çok sessiz çalışması Hörmann toplu garaj kapısının ön plana çıkan özellikleridir.

N 500 tavana açılır yekpare garaj kapısı, özel mülklerde çift garaj veya 25 park yerine kadar toplu garajlar için uygundur.

ET 500 tavana açılır yekpare garaj kapısı , açılma ve kapanma sırasında sadece 40 mm dışarı döner ve bu yüzden örn. doğrudan yaya yoluna açılan toplu garajlar için uygundur.

ST 500 kayar kapı konstrüksiyonu lento bölgesindeki düşük montaj derinliğiyle göze çarpmaktadır.

Mikro profillenmiş yüzeyli yüksek hızlı seksiyonel kapı kapı açıklığının değerlenmesini sağlar ve ayrıca çok hızlıdır.

Berry yekpare garaj kapıları sağlam konstrüksiyonları, kolay kullanımları sayesinde, toplu garajlardaki park yerleri için özellikle uygundur. Farklı havalandırma boşlukları garajın mükemmel havalandırılmasını sağlar.

Sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri
basit konstrüksiyonları sayesinde özellikle sağlamdır. Kompakt sargı, lento alanında çok az yer gerektirmektedir. İç montaj ölçülerinin uygun olmaması halinde dış montaj da mümkündür.

Tüm kapı tipleri çok çeşitli motif seçeneği ve kişisel tasarım olanağı sunar.

Hörmann toplu garaj kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

Yüksek frekanslarda bile dengeli, sessiz kapı hareketi

Yüksek frekanslarda bile dengeli, sessiz kapı hareketi

Hareket rayında çift makara ve rulman yataklı kılavuz makaraları kapının dengeli, sessiz ve mutlak kesinlikle hareket etmesini sağlar – sürekli kullanımda bile. Geriye doğru açılan kapı ET 500 ve kayar kapı ST 500, en az 250.000 kapı hareketi kadar bir ömüre sahiptir; Opsiyonel takviyeli yay setine sahip yekpare kapı N 500 en az 100.000 kapı hareketi kadar bir ömür sunar.

Her yönüyle emniyetli tasarım

Her yönüyle emniyetli tasarım

Kapı kanadı ve yapı duvarı arasındaki emniyet mesafeli açık konstrüksiyon şekli, yan ve alt kenarlarda parmak yaralanmalarına karşı güvenli bir koruma sağlar. Özel biçimlendirilmiş bir EPDM profil kapı kanadının kapanma kenarını korur. Geriye doğru açılan kapı ET 500 ve kayar kapı ST 500'de entegre fotosel kapının açılma bölgesinde ek koruma sağlar.

Onaylı kapı ve motor seti

Onaylı kapı ve motor seti

Tüm çift ve toplu garaj kapıları, bağımsız enstitüler tarafından daima motorlarıyla birlikte  test edilir ve sertifikalandırılır. Bu sayede, kapı ve motordan oluşan setin birlikte sorunsuz ve güvenli şekilde çalışması sağlanır. Bu durum, kapı kapalı garaj veya toplu garaj gibi halka açık bölgelere takıldığında özellikle önemlidir.

Pratik personel kapıları­ ve yan kapılar

Pratik personel kapıları­ ve yan kapılar

Çift ve toplu garaj kapılarını, dilerseniz pratik personel kapısı veya ilgili motifle eş görünümlü yan kapılarla da temin edebilirsiniz. Personel kapıları sol, sağ veya ortada olabilir. Üst kapı kapatıcıları, standart teslimat kapsamına dahildir.

Güvenlik sertifikalı BiSecur kablosuz sistemi

Güvenlik sertifikalı BiSecur kablosuz sistemi

İki yönlü, yüksek güvenlikli BiSecur kablosuz sistem, garaj ve bahçe giriş kapısı motorlarını, iç kapı motorlarını, aydınlatma ve daha fazlasını konforlu ve güvenli şekilde kontrol etmek için gelecek odaklı bir teknolojidir.

Hörmann tarafından geliştirilen, stabil, parazitsiz menzile sahip çok güvenli BiSecur şifreleme yöntemi, yabancıların kablosuz sinyalinizi kopyalayamayacak güvenliği sağlamaktadır. Bochum Ruhr Üniversitesi ve bağımsız test enstitüleri güvenlik uzmanları tarafından test edilmiş, online bankacılık sistemleri seviyesinde güvenli bulunmuş ve sertifikalandırılmıştır.
Kapı konum kontrolü

Kapı konum kontrolü

Rüzgarda veya kötü hava koşullarında,  kapının kapalı olup olmadığını kontrol etmek için kapı önüne çıkmanıza gerek yok. HS 5 BS uzaktan kumandada butona basıldığında LED'in rengi kapı pozisyonunu gösterir. Arzu ederseniz bir butona basarak* kapıyı kapatabilirsiniz. Bir kapı, ancak bu kadar rahat ve güvenli şekilde kontrol edilebilir.

* kapıya görüş olmayan kullanımlarda ilave bir fotosel gerekmektedir.

Mükemmel tasarım

Mükemmel tasarım

Özel BiSecur uzaktan kumandalar siyah veya beyaz tasarımın yanı sıra, rahat bir şekilde elinize oturan zarif biçimiyle de göze çarpmaktadır.
Hörmann BiSecur uzaktan kumandaları, opsiyonel piyano siyahı yüksek parlak yüzey görünümüyle "Reddot Design Award" tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Resim: Uzaktan kumanda istasyonlu (Opsiyonel) HS 5 BS uzaktan kumanda.