Seksiyonel endüstriyel kapılar

Eşsiz genişlikte seksiyonel kapı ürün yelpazesi

Seksiyonel kapılar dikey olarak açılır ve bu sayede kapının önünde ve arkasında yer işgal etmez. Kapı panelleri yatay olarak tavan altına, dikey olarak açıklığın üzerine doğru veya çatı boyunca hareket edecek şekilde yerleştirilir. Çelik, çelik/alüminyum kombinasyonu veya alüminyumdan mamul Hörmann seksiyonel kapılar,  eşsiz genişlikteki ürün yelpazesiyle, mükemmel tasarımı ve sertifikasyonlu güvenliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Kompakt seksiyonel kapılar, her bir paneli lentonun hemen arkasında dikey şekilde istifler. Düşük sürme derinliği, ışık kubbeli hangarlarda, cam tavanlarda ve cam cephelerde özellikle avantajlıdır.

Ticari binalarda endüstriyel kapılar önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar - mevcut kapılarınızı Hörmann ürünleri ile değiştirerek elde edebileceğiniz enerji tasarrufunu "Hörmann Enerji Pusulası"nda bulabilirsiniz.

Hörmann seksiyonel endüstriyel kapıları tercih etmek için iyi nedenler

Daima net görüş

Daima net görüş

En yüksek çizilme dayanımı

DURATEC sentetik camlı kapılar ağır endüstriyel ortamlardaki zor koşullarda çalışırken görüş alanlarında kayıp olmaz. Özel bir yüzey kaplaması camı temizlik izlerine ve çizilmelere karşı uzun süreli olarak korur.

DURATEC camlar sentetik camlı tüm seksiyonel kapılarda ilave bedel olmaksızın standarttır.

Etkili ısı yalıtımı

Etkili ısı yalıtımı

ThermoFrame

Isıtılan endüstriyel binalarda iyi yalıtımlı kapılara ihtiyaç vardır. Hörmann seksiyonel endüstriyel kapılar opsiyonel olarak ThermoFrame yalıtım profili ile temin edilebilir. Kapı kasasına monte edilen bu profil kasa ile duvar arasında bir ısı bariyeri oluşturarak yalıtımı %21'e kadar iyileştirir.

Hayatınızı kolaylaştıran çözümler

Hayatınızı kolaylaştıran çözümler

Eşiksiz personel kapısı

Ekstra yassı paslanmaz çelik eşikli personel kapısı yaya giriş çıkışını çok kolaylaştırır. Genişliği 5500 mm'ye kadar kapılarda alt eşik, ortada sadece 10 mm ve kenarlarda 5 mm yüksekliktedir. Böylece tekerlekli ekipmanları çok rahat hareket ettirir ve takılma olmadan kapıdan geçebilirsiniz. Eşiksiz Hörmann personel kapılarını acil çıkış kapısı olarak ve temassız geçiş için bile kullanabilirsiniz.

 

 

Temassız kapı kontrolü

Temassız kapı kontrolü

Öncü fotosel, standart ekipman...

WA 400 ve ITO 400 motorlu Hörmann seksiyonel endüstriyel kapılar, standart olarak, optosensörlü kapanma eşik güvenliğiyle donatılmıştır. İlave fiyat ödemeden, kapının eşik kapanmasının temassız kontrolü için öncü fotosel VL 1'i de tercih edebilirsiniz. HLG demet fotosel de opsiyonel olarak kasaya entegre edilebilir. Bu çözümlerin hepsi arttırılmış emniyet, daha hızlı kapı çalışması, düşük bakım ve onarım maliyeti avantajları sunar.

Kataloglar
Videolar

DURATEC seksiyonel kapı camları: Çizilmeye karşı dayanıklı.