Eviniz için fonksiyonel çelik kapılar

Her oda için doğru kapı

Hörmann size evin her bölümü için doğru kapıyı sunar: belli mekanlarda Hörmann çelik kapılar, ahşap kapılarımız kadar zarif olup farklı fonksiyonel özellikleri ile tercihiniz olacaktır. Bodrum veya garaj girişleri için güvenlik kapıları, kalorifer daireleri için yangına dayanıklı kapılar veya hobi odası için çok amaçlı kapılar – Üstün kaliteli Hörmann çelik kapıları evinizde rahat ve güvenli hissetmenizi sağlar. Çelik kapılarımızın tüm fonksiyonel avantajlarını ve özel tasarım olanaklarını keşfedin.

Hörmann çelik iç ve dış mekan kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

%49 'a kadar daha iyi ısı yalıtımı

%49 'a kadar daha iyi ısı yalıtımı

Bodrum ve yan girişler için de ana giriş kapınızdaki gibi bir ısı yalıtımı mı istiyorsunuz?

Bu durumda güvenlik kapımız KSI Thermo, çok amaçlı kapılar MZ Thermo ve MZ Thermo65 sizin için doğru seçim! *MZ Thermo65, normal çok amaçlı kapılara kıyasla % 49'a kadar daha iyi bir ısı yalıtımına sahiptir.

RC2 sınıfı güvenlik donanımı

RC2 sınıfı güvenlik donanımı

KSI / KSI Thermo güvenlik kapıları ile WAT yangın koruma ve güvenlik kapıları standart olarak hırsızlık engelleyici RC2 sınıf güvenlik donanımına sahiptir.  Çok fonksiyonlu kapı H3D aynı donanım opsiyonel olarak temin edilebilir.
Zevkinize uygun tasarım seçenekleri

Zevkinize uygun tasarım seçenekleri

Kapınızı tamamen isteklerinize ve kişisel zevkinize göre tasarlayın. Çeşitli renk, dekor ve cam opsiyonlarından seçim yapabilirsiniz.

VarioFix çelik dolgu kasa

VarioFix çelik dolgu kasa

VarioFix çelik kapı kasaları alışkanlıklarınızı gözden geçirmenize neden olacak bir fark sunar.   Konvansiyonel ahşap kasalar gibi kolayca monte edilebilen bu çelik kapı kasaları, yüksek dayanım ve uzun ömrün yanı sıra zarif ve şık görünümleri ile Hörmann tasarım mükemmelliğini gösterir.