Ana giriş kapıları

Modern tasarımlı, en yüksek ısı yalıtımlı alüminyum ana giriş kapıları

Ana giriş kapınız çok özel ve önemlidir. Evinizin mimarisine uyumlu, prestijli olmalı ve zevkinizi yansıtmalıdır. Bunların yanı sıra, yüksek güvenlik standartlarına uygun olmasını ve güçlü ısı yalıtım değeri ile enerji tasarrufu sağlamasını da istemez misiniz?

Hörmann alüminyum ana giriş kapıları bir çok farklı avantajı bir arada sunar: 

  • Yüksek ısı yalıtımı
  • Yüksek güvenlik
  • Yüksek ses yalıtımı
  • Yüksek sağlamlık

Alüminyum kapılar, yıllar sonra bile ilk günkü görünümünü korur.  Teknik donanım ve tasarım konusunda geniş seçenek sunar.

Tam aradığınız kapı

Evinize en uygun kapıyı sayısız Hörmann seçeneği arasında mutlaka bulursunuz. Hemen hemen tüm ev kapı motifleri, opsiyonel cam ve renk seçeneği ile beğeninize sunulur. Yan parçalar ve / veya üst sabit pencereler de mümkündür.

Haustür ThermoCarbon

ThermoCarbon alüminyum ana giriş kapısı– Isı yalıtım dünya şampiyonu ve güvenlik sınıf birincisi!

Amacımız, güvenliğin, ısı yalıtımının, teknik donanımın ve tasarımın en yüksek taleplerini yerine getirecek  bir ana giriş kapısı tasarlamaktı. ThermoCarbon premium ev kapımızla bu amacımıza ulaştık! ThermoCarbon, 0,47 W/(m²·K)'e kadar UD değerleriyle, ısı yalıtımında dünya şampiyonudur. Standart RC 3, opsiyonel olarak  RC 4 hırsızlık emniyeti donanımıyla, alüminyum ev kapıları arasında güvenlik birincisidir. Karbon cam elyafı hibrid malzemeden yapılmış yüksek teknolojili kanat profili sayesinde, başka hiçbir yerde görülmemiş yüksek sağlamlık ve darbe direncinin yanı sıra daha iyi bir ses yalıtımı sağlar. 18 öncelikli renkte 15 modern kapı motifi seçenekleri ile size tasarımsal serbestlik sağlar. Tutamaklar, camlar ve kilit varyasyonları gibi birçok diğer donanım seçenekleri özelleştirme imkanlarını daha da arttırır.

ThermoSafe alüminyum ana giriş kapısı - Standart RC 3 hırsızlık emniyeti donanımı ile

ThermoSafe alüminyum ev kapıları, güvenlik ve ısı yalıtımı konularında yüksek kalite sunar. PU sert dolgulu, 73 mm kalınlığındaki alüminyum kapı kanadı ve yalıtım profili sayesinde ThermoSafe ev kapıları, 0,8 W(m?·K)'e kadar UD değeriyle ön plana çıkmaktadır. Standart 5 noktalı güvenlik kilidi ve standart RC 3 hırsızlık emniyeti donanımı güvenlik  rahatlık hissi uyandırır.

ThermoSafe modeli, görsel olarak da tüm dileklerinizi yerine getirir: Modernden klasiğe kadar 70'in üzerinde kapı motifi, 18 öncelikli renk ile. Tutamaklar, camlar veya inovatif kapı motorları gibi opsiyonel donanımlar, kişisel kapı tasarımına olanak tanır.

Haustür ThermoSafe

Hörmann ana giriş kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

Gizli kapı kanadı profili

Gizli kapı kanadı profili

ThermoCarbon, ThermoSafe ve Thermo65 giriş kapılarımız benzersiz ve seçkin bir karşılama sunar.  Kapı kanadının iç ve dış formu ile iç tarafta kalan kapı profili en yüksek tasarım gerekliliklerini karşılar.

İç yüzey, iç mekan kapılarınız ile tam uyum sağlarken ThermoCarbon modellerde standart, ThermoSafe için opsiyonel olan gizli menteşeler de şık görünümü tamamlar.
Güçlü ısı yalıtımı

Güçlü ısı yalıtımı

Hörmann ana giriş kapıları yüksek ısı yalıtımlı giriş kapılarında en yeni nesildir. Thermo65 kapıları 0,87 W/(m²·K)'e kadar UD değerleriyle çok iyi ısı yalıtımı sağlamaktadır. ThermoSafe ev kapıları da 0,8 W/(m²·K)'e kadar UD değerleriyle ön plana çıkar. Her iki model de Alman EnEV 2014 Enerji Verimliliği Yönetmeliği'ne uygundur.

ThermoCarbon kapılarımız ısı yalıtımı konusunda açık ara dünya lideridir. Benzeri olmayan 0,47 W/(m²·K)'e kadar UD değerleriyle, "Pasif Ev Sertifikasyonu" na da sahiptirler. Camlı Thermosafe ve ThermoCarbon kapıları üretilirken özel köpük dolgusu, diğer kapılarda olduğu gibi sonradan değil, cam blok kapı kanadına yerleştirilirken yapılır. Patentli bu çözüm sayesinde köpük termal köprüler oluşturmadan en optimal biçimde cam ile bütünleştiğinden çok iyi ısı yalıtımı sağlanabilmektedir. 
* UD değerleri kapı ölçüsüne bağlıdır. Yukarıda belirtili değerler GxY 1250×2200 mm için geçerlidir.
Yüksek güvenlik donanımı

Yüksek güvenlik donanımı

Hörmann Ana Giriş Kapıları güvenlikte yeni standartlar oluşturur. Tüm kapılarda çok noktalı kilitleme standarttır. Bu şekilde menteşe tarafı da zorla girmeye karşı korumalı hale gelir. Farklı RC klasmanlarında daha fazla güvenlik için ilave donanım opsiyonel olarak kapı konfigürasyonuna dahil edilebilir. RC4'e kadar güvenlik donanımı seçeneğiyle ThermoCarbon sınıfının en iyisidir.

Kapılarımız, hırsızlık dayanımı özellikleri ile, muhtelif ülkelerin polis teşkilatları tarafından da tavsiye edilmektedir.
Güvenli camlar

Güvenli camlar

Güvenlik ve hırsızlık dayanımı konusunda Hörmann ana giriş kapıları en yüksek beklentilere uygundur. Camlı kapılarda, yalıtımlı cam bloğun iç ve dış taraflarındaki 8 mm kalınlığındaki lamine güvenlik camları en yüksek seviye emniyet sağlar.

Kırılma durumunda, cam parçaları laminasyon filmine bağlı kalarak hırsızların içeri girmesini önler ve iç tarafta da keskin parçalardan yaralanma riskini ortadan kaldırır.
Temassız geçişler

Temassız geçişler

Hörmann ECturn kapı açıcı ile, ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid veya ThermoSafe kapınızı daha kolay açabilirsiniz. Düşük enerjili işletim sayesinde güvenlik tertibatına gerek yoktur. Yeni HDO 200 kapı motoru TopComfort kapınızı tam otomatik olarak açıp kapatır.
Güvenliğiniz için Flatscan sensör kapının iç ve dış tarafını denetler. Her iki sistem de Hörmann BiSecur kablosuz uzaktan kumandalar ya da butonlar ile kolayca kumanda edilebilir.

Tavan yüksekliğinde kapılar

Tavan yüksekliğinde kapılar

ThermoSafe ve ThermoCarbon XXL versiyonları ile cömertçe ölçülendirilmiş girişler tasarlayabilirsiniz. ThermoSafe kapılarda 2500 mm, ThermoCarbon kapılarda ise 3000 mm yükseklik mümkündür.

Hava koşulları korumalı yaylı alt eşik

Hava koşulları korumalı yaylı alt eşik

Hava koşulları korumalı yaylı alt eşik, bir yandan mutlak bariyersiz ev girişleri için eşiksiz kapı geçişlerine olanak tanır ve öte yandan alt kapı bitişiğinin en iyi şekilde contalanmasını sağlar. Tüm ThermoSafe ev kapıları için opsiyonel olarak edinilebilir.

Akıllı uygulama kullanımı

Akıllı uygulama kullanımı

Akıllı cep telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanın. Yeni Hörmann BlueSecur uygulamasıyla Bluetooth**üzerinden garaj kapınızı veya ev kapınızı rahatça kontrol edebilirsiniz**. Ayrıca diğer kullanıcı yetkileri*** sürekli veya zaman sınırlı bir şekilde diğer akıllı telefonlara aktarılabilir, böylece ailenin her üyesinin kendi "garaj kapısı ve ev kapısı açıcısı" daima yanında olur.

** dahili / harici Hörmann Bluetooth alıcısı ile bağlantılı olarak *** AppStore veya Google Play'de bazı durumlarda ilave ücretler (Uygulama içi satınalma) oluşabilir
Kataloglar