Berry garaj kapıları

Kalite ve güzellik bir arada...

Orijinal Berry Garaj Kapıları aradığınız herşeyi bir arada sunar: Kalite ve güvenlik, güzellik ve konfor ve de kendini kanıtlamış teknoloji. Her Hörmann Berry garaj kapısında, garaj kapısı imalatında 50 yılı aşkın tecrübenin izi vardır. Evinize en uygun, hayalinizdeki kapıyı geniş seçenekler içinde rahatça bulabilirsiniz.

Hörmann Berry garaj kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

Akılı detaylar sayesinde çepeçevre koruma

Akılı detaylar sayesinde çepeçevre koruma

Berry garaj kapılarının yüksek güvenlik donanımına örnek olarak manivela kolu üzerindeki esnek koruma kapakları ve kapı kanadı ve çerçeve arasındaki esnek plastik raylar gösterilebilir. Bu donanım kazara çarpmayı veya sıkışmayı önler.

Berry türü yukarı açılan yekpare garaj kapıları arasında sadece Hörmann bu yüksek güvenlik standartını sunar.
Uzun ömürlü ve optimum güvenlik

Uzun ömürlü ve optimum güvenlik

Şayet uzun yıllar sonra yaylardan birisi kırılırsa, diğer yaylar kapıyı tutacak ve düşmeye karşı korumaya devam edecektir. Yayların sarım arası boşlukları çok dar olduğundan çocukların parmaklarının sıkışması önlenir.

Kolay açma ve kapama

Kolay açma ve kapama

Kapı tamamen açılınca hareketi dayanakta sönümlenir ve ray yuvasında güvenli bir şekilde durur.

Özel şekile sahip manivela kolu, kapıyı kapanma sırasında kasaya bitişik şekilde bastırır ve kapı kendini kapama pozisyonuna çeker. Böylece kapı ve kasa arasında boşluk kalmaz.

Yenileşimci kilit sayesinde güvenli

Yenileşimci kilit sayesinde güvenli

Hörmann Berry kapıların eşsiz dönmeli dil kilidi kapı panel köşelerini kasaya sabitleyerek geleneksel silindir kilitlerden çok daha emniyetli kilitleme sağlar. Bu kilit sayesinde kapının zorla açılması imkansızdır. Opsiyonel bir ek donanım setiyle birlikte, kapıyı ek olarak üst pozisyondan da kilitlemek mümkündür.

Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem

Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem

İki yönlü, yüksek güvenlikli BiSecur kablosuz sistemi, garaj ve bahçe giriş kapısı motorlarını, iç kapı motorlarını, aydınlatma ve daha fazlasını konforlu ve güvenli şekilde kontrol etmek için gelecek odaklı bir teknolojidir.

Hörmann tarafından geliştirilen, stabil, parazitsiz menzile sahip, yüksek güvenlikli BiSecur şifreleme işlemi, yabancıların kablosuz sinyalinizi kopyalamasını imkansız kılar. Bochum Ruhr Üniversitesi güvenlik uzmanları tarafından test edilmiş, online bankacılık sistemleri seviyesinde güvenli bulunmuş ve sertifikalanmıştır.
Kapı konum kontrolü

Kapı konum kontrolü

Rüzgarda veya kötü hava koşullarında,  kapının kapalı olup olmadığını kontrol etmek için kapı önüne çıkmanıza gerek yok. HS 5 BS uzaktan kumandada butona basıldığında LED'in rengi kapı pozisyonunu gösterir. Arzu ederseniz bir butona basarak* kapıyı kapatabilirsiniz. Bir kapı, ancak bu kadar rahat ve güvenli şekilde kontrol edilebilir.

* kapıya görüş olmayan kullanımlarda ilave bir fotosel gerekmektedir.

 

 

 

Mükemmel tasarım

Mükemmel tasarım

Özel BiSecur uzaktan kumandalar siyah veya beyaz tasarımın yanı sıra, rahat bir şekilde elinize oturan zarif biçimiyle de göze çarpmaktadır.
Hörmann BiSecur uzaktan kumandaları, opsiyonel piyano siyahı yüksek parlak yüzey görünümüyle "Reddot Design Award" tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Resim: Uzaktan kumanda istasyonlu (Opsiyonel) HS 5 BS uzaktan kumanda.

Videolar

Hörmann BiSecur kablosuz sistem: Güvenilir, konforlu, özel…

Garaj kapısı motorları - Güvenilir emniyet.