Kalite ve Güzellik Bir Arada

Orijinal Berry Garaj Kapıları aradığınız herşeyi bir arada sunar: Kalite ve güvenlik, güzellik ve konfor ve de kendini kanıtlamış teknoloji. Her Hörmann Berry garaj kapısında, garaj kapısı imalatında 50 yılı aşkın tecrübenin izi vardır. Evinize en uygun, hayalinizdeki kapıyı geniş seçenekler içinde rahatça bulabilirsiniz.

Çelik kapılarda standart Trafik Beyaz'a ek olarak uygun fiyatlı 7 öncelikli rengin yanı sıra 200'e yakın RAL kodunda renk seçeneği mevcuttur (sedefli, fosforlu ve metalik renkler hariç). Masif ahşap kapıları  Kuzey Çamı ve Hemlock tonlarında temin edebilirsiniz.

Hörmann'da tüm kapı seçeneklerinde aynı motifte yan kapı da bulunur. Böylece garaj kapısı ve yan kapı uyumlu bir bütün oluşturur.

Berry Garaj Kapıları, TS EN 13241-1 Standartı'nın yüksek güvenlik gereksinimlerine göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Eski kapınızın güncel TS EN güvenlik standartlarını yerine getirip getirmediğini Güvenlik Kontrol Listesi'nden kontrol edebilirsiniz.

Berry Garaj Kapıları

Çelik Berry Kapı Motifleri

Motif 902, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 941, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 957, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 990, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 968, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 984, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 985, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 971, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 973, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 975, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 977, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 979, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 913, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 914, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 988, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 903, RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 904, RAL 9016 Trafik Beyaz

Masif Ahşap Berry Kapı Motifleri

Model 925, Kuzey Çamı

Model 927, Kuzey Çamı

Model 931, Kuzey Çamı

Model 933, Kuzey Çamı

Model 937, Kuzey Çamı

Model 934, Kuzey Çamı

Model 936, Kuzey Çamı

Model 905, Kuzey Çamı

Hörmann Berry garaj kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

Akılı detaylar sayesinde çepeçevre koruma

Akılı detaylar sayesinde çepeçevre koruma

Berry garaj kapılarının yüksek güvenlik donanımına örnek olarak manivela kolu üzerindeki esnek koruma kapakları ve kapı kanadı ve çerçeve arasındaki esnek plastik raylar gösterilebilir. Bu donanım kazara çarpmayı veya sıkışmayı önler.

Berry türü yukarı açılan yekpare garaj kapıları arasında sadece Hörmann bu yüksek güvenlik standartını sunar.
Uzun ömürlü ve optimum güvenlik

Uzun ömürlü ve optimum güvenlik

Şayet uzun yıllar sonra yaylardan birisi kırılırsa, diğer yaylar kapıyı tutacak ve düşmeye karşı korumaya devam edecektir. Yayların sarım arası boşlukları çok dar olduğundan çocukların parmaklarının sıkışması önlenir.

Kolay açma ve kapama

Kolay açma ve kapama

Kapı tamamen açılınca hareketi dayanakta sönümlenir ve ray yuvasında güvenli bir şekilde durur.

Özel şekile sahip manivela kolu, kapıyı kapanma sırasında kasaya bitişik şekilde bastırır ve kapı kendini kapama pozisyonuna çeker. Böylece kapı ve kasa arasında boşluk kalmaz.

Yenileşimci kilit sayesinde güvenli

Yenileşimci kilit sayesinde güvenli

Hörmann Berry kapıların eşsiz dönmeli dil kilidi kapı panel köşelerini kasaya sabitleyerek geleneksel silindir kilitlerden çok daha emniyetli kilitleme sağlar. Bu kilit sayesinde kapının zorla açılması imkansızdır. Opsiyonel bir ek donanım setiyle birlikte, kapıyı ek olarak üst pozisyondan da kilitlemek mümkündür.

Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem

Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem

İki yönlü, yüksek güvenlikli BiSecur kablosuz sistemi, garaj ve bahçe giriş kapısı motorlarını, iç kapı motorlarını, aydınlatma ve daha fazlasını konforlu ve güvenli şekilde kontrol etmek için gelecek odaklı bir teknolojidir.

Hörmann tarafından geliştirilen, stabil, parazitsiz menzile sahip, yüksek güvenlikli BiSecur şifreleme işlemi, yabancıların kablosuz sinyalinizi kopyalamasını imkansız kılar. Bochum Ruhr Üniversitesi güvenlik uzmanları tarafından test edilmiş, online bankacılık sistemleri seviyesinde güvenli bulunmuş ve sertifikalanmıştır.
Birbirleriyle %100 uyumlu Hörmann ürünleri

Birbirleriyle %100 uyumlu Hörmann ürünleri

Tüm BiSecur motorlar, alıcılar ve kontrol elemanları birbirleriyle %100 uyumludur. Bir uzaktan kumandayla ya da bir kablosuz şifreleme ünitesiyle, garaj kapınızın yanı sıra, Hörmann motor ile donatılmış bahçe giriş kapınızı, iç kapı motorlarınızı veya BiSecur alıcılı diğer cihazlarınızı açabilirsiniz.

Mobil uygulamamızla* ve  BiSecur Gateway ile garaj ve bahçe giriş kapınızı, Hörmann ev kapınızı** veya iç kapı PortaMatic motorunun yanı sıra diğer cihazları rahatça akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

* iOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonu veya tablet için.
** Bu fonksiyon için ThermoCarbon / ThermoSafe Hörmann ev kapınızın otomatik kilit S5 / S7 Smart ile donatılmış olması gerekmektedir.
Kapı konum kontrolü

Kapı konum kontrolü

Rüzgarda veya kötü hava koşullarında,  kapının kapalı olup olmadığını kontrol etmek için kapı önüne çıkmanıza gerek yok. HS 5 BS uzaktan kumandada butona basıldığında LED'in rengi kapı pozisyonunu gösterir. Arzu ederseniz bir butona basarak* kapıyı kapatabilirsiniz. Bir kapı, ancak bu kadar rahat ve güvenli şekilde kontrol edilebilir.

* kapıya görüş olmayan kullanımlarda ilave bir fotosel gerekmektedir.

 

 

 

Mükemmel tasarım

Mükemmel tasarım

Özel BiSecur uzaktan kumandalar siyah veya beyaz tasarımın yanı sıra, rahat bir şekilde elinize oturan zarif biçimiyle de göze çarpmaktadır.
Hörmann BiSecur uzaktan kumandaları, opsiyonel piyano siyahı yüksek parlak yüzey görünümüyle "Reddot Design Award" tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Resim: Uzaktan kumanda istasyonlu (Opsiyonel) HS 5 BS uzaktan kumanda.

Resim galerisi

Çelik kapı, Motif 902

RAL 9016 Trafik Beyaz

Motif 905

Eş görünümlü kaplamalı

Masif ahşap kapı, Motif 933

Kuzey Çamı

Çelik kapı, Motif 973

Decograin, Golden Oak

Çelik kapı, Motif 990

RAL 6009 Çam Yeşili

Masif ahşap kapı, Motif 925

Çam Yeşili Kuzey Çamı

Videolar

Hörmann BiSecur kablosuz sistem: Güvenilir, konforlu, özel…

Garaj kapısı motorları - Güvenilir emniyet.