İki dairesel hareket eden kapılı ev önü

Menteşeli garaj kapısı DFT 42

Dar ve küçük garajlar için DFT 42 menteşeli garaj kapıları tercih edilir. Kapı dışarı doğru açıldığından komple garaj hacmi en verimli şekilde kullanılabilir. 2 kanatlı menteşeli kapıda ihtiyaca göre her iki veya sadece bir kanat açılabilir. Bu sayede garaja rahat erişim sağlanırken örneğin bisikleti garajdan almak için kapının komple açılıp kapatılmasına gerek olmadığı için çalışma ömrü uzar.

Kapı kanadının bölünmesi ve sabit kanat ile geçiş kanadının pozisyonu özel olarak taleplerinize uygun tasarlanabilir. Açık kapının kötü hava koşullarında da stabil kalması için, zeminde bulunan kapı sabitleyicileri kapıyı ayrıca emniyete alır. Kapıyı hırsızlara karşı korumak için, menteşeli garaj kapısı bir barel kilitle donatılmıştır. 42 mm kalınlığındaki panellere sahip kapı dolgusu, garajda iyi bir ısı yalıtımı sağlar. Menteşeli garaj kapıları çeşitli motiflerin yanı sıra tüm Hörmann desen ve renkleriyle temin edilebilir.

Dairesel hareket eden kapı kesidi

İsteğe göre bölümlendirilebilen kanatlar

Menteşeli garaj kapınızı ihtiyacınıza uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Kapı kanatları simetrik veya asimetrik bölünmeli olarak temin edilebilir. Simetrik bölünmede eşit genişlikteki kapı kanatları uyumlu bir kapı görünümü sunar. Asimetrik bölünmede hareketli kanadı yaya geçişine uygun 870 mm genişlikte edinebilirsiniz. Sabit kanadın genişliği kapının toplam genişliğinden ortaya çıkmaktadır. Geçiş kanadının pozisyonunu da sağda veya solda olacak şekilde seçebilirsiniz. Her bir kanatta kullanılan üç sabit menteşe emniyetli kapı hareketi sağlar.

Dairesel hareket eden kapı çerçevesi kesidi

60 mm kalınlıkta alüminyum kanat çerçevesi

Çerçeve profili çepeçevre saran contalar sayesinde yalıtım sağlar. 42 mm kalınlığa sahip kapı dolgu panellerini S-çizgili, M-çizgili, L-çizgili, D-çizgili ve T-çizgili motiflerin yanı sıra tüm renk ve desenlerde edinebilirsiniz. Pürüzsüz alüminyum çerçeve profilini panellerin renginde veya Decograin ile Duragrain yüzeyler ile desene uyarlanmış bir renk tonunda teslim ediyoruz.

Dairesel hareket eden kapı kilitlemesi detay görünüm

Güvenli kilitleme sistemi

Kapının emniyetli bir şekilde kilitlenmesi için geçiş kanadı standart olarak bir alüminyum kapı kolu seti ve silindir barelli kilit ile donatılmıştır. Sabit kanat bir sürgü kilit ile emniyetli bir şekilde kilitlenir. Kanatları açık durumda sabitlemek için, geçiş ve sabit kanat zeminde ek kapı sabitleyicileriyle donatılabilir. Kanadın üst kenarına monte edilen, frenleme ve sönümleme fonksiyonlu bir kapı sabitleyici konfor sağlarken kanadın çarparak kapanmasını ve açılmasını engeller ve her pozisyonda sabitlenebilir.

Kataloglar
Videolar

Hörmann BiSecur kablosuz sistem: Güvenilir, konforlu, özel…

Garaj kapısı motorları - Güvenilir emniyet.