Modern ve zarif

Garaj kapıları

Seksiyonel garaj kapıları

Seksiyonel garaj kapıları dikey olarak açılır ve tavanın altında askıda hareket ederek yer tasarrufu sağlar. Bu yapı şekli sayesinde garaj önü ve içindeki hacim en verimli şekilde kullanılmış olur. Seksiyonel garaj kapıları her garaj açıklığına takılabilir ve yekpare kapılara göre 14 cm'ye kadar daha fazla geçiş genişliği sağlar. Ayrıca dört yanındaki uzun ömürlü elastik ve dış hava koşullarına dayanıklı contalarla dış ortamdan en iyi şekilde yalıtılmıştır.

Seksiyonel garaj kapıları'na git

RollMatic sarmal garaj kapıları

RollMatic garaj kapıları dikey olarak açılır ve garajda çok az yer kaplar. Tasarımı sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum hacim sağlar. Kapı açıklığı formunun önemi yoktur, Rollmatic kolaylıkla monte edilebilir.

RollMatic garaj kapıları'na git

Berry yekpare garaj kapıları

Berry garaj kapıları yüksek kalite ve teknolojiyi uzun ömürlü fonksiyonellik ve güvenli kullanım ile biraraya getirir. Berry garaj kapılarını, çizgili ve kaset görünümlü çelik motiflerde veya ahşap kapı olarak temin edebilirsiniz. Renk ve dekor yüzey seçenekleri ile tam zevkinize göre özelleştirmek mümkündür.

Berry garaj kapıları'na git

Yana açılır seksiyonel garaj kapıları

Hörmann yana açılır seksiyonel garaj kapıları, özel montaj durumları için en iyi çözümdür. Bu kapı türü, yekpare, seksiyonel ve sarmal garaj kapılarından farklı olarak yukarı doğru değil yana doğru açılır. Bu özelliği ile garajın tavanı depolama amaçlı olarak kullanılıyor ise veya kapı kanadı yapısal nedenlerden dolayı (eğri tavan, alçak lento, boru tesisatları vs.) tavanın altına yerleştirilemediği durumlarda pratik çözüm sunar.  

Yana açılır seksiyonel garaj kapıları'na git

Alüminyum çerçeveli kapı ART 42

Alüminyum çerçeveli kapılar genelde garajda daha fazla ışık veya toplu garajların park yeri bölmelerinde daha fazla havalandırmaya ihtiyaç duyulduğunda kullanılır. Cam çerçevelerin veya isteğe bağlı olarak cam alanlarının eşit dağılımı, uyumlu bir kapı görünümünü ve garaja daha fazla ışık geçirgenliği sağlar.

Alüminyum çerçeveli kapıya git

Dairesel hareket eden kapı DFT 42

Çift kanatlı bir dairesel hareket eden kapıda, isteğe bağlı olarak her iki kanat veya sadece bir kanat açılabilir. Bununla örneğin komple kapıyı açmadan bisikletinizi garajdan alabilirsiniz. Bu sayede garaja konforlu bir giriş sağlanır ve uzun sürede zamandan tasarruf edilebilir.

Dairesel hareket eden kapıya git

Garaj yan kapıları

Yan Kapılar, garaja yürüyerek girip çıkabilmek için garaj kapısını açmanıza lüzum bırakmayan pratik çözüm sunar. 

Hörmann ürün programında hemen her kapı motifi için uygun yan kapı seçeneği mevcuttur. Böylece garaj kapısı ve kapı uyumlu bir bütün oluşturur.

Garaj yan kapıları'na git

Hörmann garaj kapılarını tercih etmek için iyi nedenler

"Alman Kalitesi"

"Alman Kalitesi"

Tüm kapılar ve bileşenleri Hörmann tarafından geliştirilip kendi fabrikalarında üretilmektedir.

Nesiller boyu Hörmann…

Nesiller boyu Hörmann…

Gerçek kullanım şartlarına eşdeğer dayanım testleri ile sınanan ürünlerimiz Hörmann kalitesini uzun yıllar boyunca muhafaza eder; siz ve gelecek nesiller için…

Geleceğe odaklı…

Geleceğe odaklı…

Hörmann, çevre ve geleceğimizin korunmasında örnek alınması gereken biçimde enerji ihtiyacının %100'ünü çevre dostu enerji kaynaklarından sağlar.