İç kapılar
Eviniz için fonksiyonlu kapılar
Eviniz için fonksiyonlu kapılar

PDF indirİç kapılar - Yeni inşaatlar veya yenilenen evler içi kaliteli kapı çözümleri:

Hörmann, yapıların tüm bölümlerinde kullanılabilecek sac, sac-ahşap ve alüminyum kapıları, kendi üretim tesislerinde tek elden üretiyor. Hörmann kapılar, geniş ürün yelpazesi, yüksek kalitesi, renk çeşitliliği, çok sayıda düzenleme olanakları ve aynı zamanda yüksek fiyat/performans oranı ile ön plana çıkıyor. Yanda bulacağınız broşür daha detaylı olarak kapı çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için yandaki broşür size yardımcı olacaktır. Güvenliğiyle ön plana çıkması gereken bodrum kapısı, ıslak hacim kapısı, hobi odası kapısı, çocuk ya da genç odası kapıları seçiminde bu broşürden yardım alabilirsiniz.


Hörmann iç kapılar için iyi bir neden

Almanya’dan kaliteli ürünler

Tüm kapı bileşenleri Hörmann’da tasarlanarak üretilmektedir. Profesyonel ekibimiz ayrıca yeni ürünlere, iyileştirme ve detay çalışmalarına yoğunlaşmaktadır. Sektördeki Hörmann patentleri ve benzersiz ürünleri, işte bu çalışmanın sonucudur. Gerçek koşullar altında uzun zamana yayılan denetimler sayesinde Hörmann kalitesinde, olgunlaşmış seri ürünler sunulmaktadır.

Nesiller için kapılar

Ürünlerimize ve koşulsuz kalitemize güveniyoruz. Bu nedenle uzun yıllar boyunca evinizde Hörmann fonksiyonlu kapıyı kullanabileceksiniz.

Geleceğe odaklı

Hörmann bu konuda iyi bir örnek oluşturuyor...
Çünkü Hörmann, enerji ihtiyacının % 70’ını yenilenebilir kaynaklarından sağlıyor ve ilerleyen zaman içinde bu oranı daha da yükseltmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda, akıllı ve sertifikalı enerji yönetim sisteminin kullanıma girmesi sayesinde, her yıl tonlarca karbondioksit yayılımı önleniyor. Ve son olarak, Hörmann ayrıca sürdürülebilir yapı için de ürünler sunuyor. Hörmann’ın çevreci çalışmaları hakkında daha fazla bilgiyi “Biz yeşil düşünüyoruz” broşüründe bulabilirsiniz.

% 49 'a kadar daha iyi ısı yalıtımı

Bodrum ve yan girişler için de ev kapısı kadar iyi ısı yalıtımı sağlayan bir kapı mı istiyorsunuz? O zaman güvenlik kapısı KSI Thermo ve çok amaçlı kapılar MZ Thermo ve MZ Thermo65 tam da doğru seçim: MZ Thermo65, geleneksel çok amaçlı kapılara göre % 49’a kadar daha iyi ısı yalıtımı ile ikna ediyor.
Daha ayrıntılı bilgiler Sayfa 10 / 11 ve 14 / 15’te yer almaktadır.

Hırsızlık engelleyici RC 2 emniyet donanımı

Güvenlik kapıları KSI / KSI Thermo ve yangın koruma ve güvenlik kapısı WAT seri olarak test edilmiş, hırsızlık engelleyici RC 2 güvenlik donanımı ile. Bu, evinizde kendinizi daha güvenli hissedeceğiniz anlamına gelmektedir. Çok fonksiyonlu kapı H3D için donanım opsiyonel olarak ilave fonksiyon olarak mevcut.

Kişiye özel tasarım

Kapınızı isteklerinize göre tasarlayın. Farklı renkler ve dekorlar ve camlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sayfa 26 / 27’de tüm tasarım imkanlarını keşfedin.

Sac dolgu kasa VarioFix

Yenilikçi sac dolgu kasa VarioFix konut inşaatı için ideal çözüm: Ahşap kapı kasasından bilinen montaj prensibi VarioFix ile ilk defa bir sac kapı kasasında da uygulanmaktadır. Bunun dışında kapı kasası tasarım ve sağlamlık konusunda da ikna ediyor.
Kapı kasası modelleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgiler Sayfa 28/29’da yer almaktadır.